ماشین ابزارهای کارگاهی

ماشین ابزارهای کارگاهی

ماشین ابزارهای کارگاهی

شرکت زاگرس صنعت آرکا به پشتوانه تیم بازرگانی توانا ، سالها تجربه در زمینه ماشین ابزارهای کارگاهی و اخذ نمایندگی از کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی آماده

تامین انواع ماشین ابزار های Manuval و NC و CNC از جمله انواع ماشین های تراش ، بورینگ، فرز، دریل ، بالانسر ، گیوتین و ……. تجهیز کارگاه های صنعتی می باشد.

از جمله کمپانی هایی که این شرکت با اخذ نامه نمایندگی در حال همکاری با آن ها می باشد

میتوان به ZMM بلغارستان،Fremtas آلمان، Moos چک، Fermat چک، Helle اسپانیا، Grindex صربستان، HNK کره جنوبی و Timeway چین اشاره نمود.

شایان ذکر است کلیه مراحل ایجاد فوندانسیون ، نصب ، راه اندازی و آموزش اپراتورهای دستگاه ها بر عهده کارشناسان شرکت زاگرس صنعت آرکا بوده

و در صورت تمایل خریداران گرامی، امکان بازدید از کمپانی های سازنده بهنگام آماده سازی دستگاه های سفارش داده شده فراهم می باشد.

 

ماشین ابزارهای کارگاهی

انواع ماشین‌های تراش و ساختمان آن‌ها

  • ماشین ابزارهای کارگاهی تراش کوچک مرغک دار

  • ماشین ابزارهای کارگاهی تراش ابزارسازی

  • ماشین ابزارهای کارگاهی تراش معمولی نرم شده

  • ماشین ابزارهای کارگاهی تراش پیشانی تراش

  • ماشین ابزارهای کارگاهی تراش عمودی

 

دستگاه های فرز

«دستگاه فرز» مهم ترین دستگاه در بین ماشین آلات برش است. ریل های حرکتی با نگهدارنده ساچمه و بال اسکروها با دقت و استحکام بالا، برای مجموعه ای که باید جایگذاری و عملیات را با دقت و سرعت انجام دهد، و همچنین برای سازوکار محرکی که ابزارهای برش را حرکت می دهد، به کار می روند. به علاوه، رینگ های غلطکی عرضی برای مجموعه چرخشی که نیاز به حرکت چرخشی نرم را دارد مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ماشین های تراش

با اینکه دستگاه های فرز و دیگر ماشین آلات برش CNC در تولید انبوه محصولات نقش اصلی را ایفا می کنند، ماشین های تراش هنوز هم در نقطه حساس تولید کارخانه ای به کار می روند. پیشرفته ترین ماشین آلات، که قابلیت ایجاد محصولات بسیار دقیق را دارند، تحت کنترل دقیق افراد تولید می شوند. برای تولید این کار دست، ریل های حرکتی و بال اسکروهایی که می توانند بدون حرکت اضافه کار کنند، در سیستم های هدایت ماشین های تراش به کار می روند.

 

ماشین آلات برش NC

علاوه بر دستگاه های فرز، ماشین آلات برش NC نیز نقش مهمی را در ماشین کردن ایفا می کنند. ریل های حرکتی و بال اسکروها، با استحکام و دقت بالای خود، نقشی اصلی را در حرکت به سمت ماشین برش ایفا می کنند. به علاوه، از آنجا که ریل های حرکتی این استحکام را با طراحی بسیار فشرده ترکیب می کنند، می توانند نقش مهمی در کوچک سازی تجهیزات داشته باشند.

 

ماشین ابزارهای کارگاهی

ماشین های تراش Plano

ماشین تراش plano یک ماشین تراش عظیم است. واضح است که قطعات آن نیز بسیار بزرگ و سنگین هستند. با این حال، اگر برای حرکت میز از ریل های حرکتی مستحکم استفاده شود، میز می تواند به نرمی حرکت کند و قطعات بزرگ می توانند با دقت بسیار بالایی ماشین شوند.

 

دستگاه های فرز غلطکی CNC

ریل های کشویی از قدیم برای دستگاه فرز غلطکی که دنده های حرکت و انتقال نیرو را تولید می کند، مورد استفاده قرار می گرفته است اما طراحی لوله کشی و مدیریت روغن کاری آن بسیار سخت است. با استفاده از ریل های حرکتی و بال اسکروهای دارای امکان روغن کاری، شما می توانید کار طراحی سیستم و مراحل مونتاژ را کاهش دهید و چرخه نیاز سیستم به تعمیر را نیز افزایش دهید.

 

دستگاه سمباده سطح

تا پیش از این، سیلندرهای هیدرولیک برای تغذیه مجموعه های دستگاه سمباده سطح مورد استفاده قرار می گرفتند. اما امروزه بال اسکروها و سروو سیستم ها برای تغذیه مجموعه به کار می روند و این باعث دقت بیشتر در سرعت های بالاتر می گردد و بهره وری را افزایش می دهد. ماشینی که با بال اسکرو کار می کند به هیچ گونه سیستم هیدرولیکی نیاز ندارد، و این باعث می شود که ماشین تمیزتر باشد و اثر تخریبی کمتری بر محیط زیست بگذارد.

 

 

ماشین تراش پیشانی تراش

کارهائیکه قطر آن‌ها زیاد و طول نسبتاً کمی دارند به وسیلهٔ این ماشین‌ها تراشیده می‌شوند. موارد استفاده دیگر آن‌ها در کارخانجات لکومتیوسازی مخصوص ساختن چرخهای لکومتیو و نیز برای ساختن چرخ طیار (چرخ لنگر) بکار می‌برند.

ماشین ابزارهای کارگاهی

ماشین تراش عمودی

  • همانطوری‌که از اسمش پیداست این ماشین به صورت عمودی قرار می‌گیرد، دستگاه قلم گیر به صورت منشور چند ضلعی که می‌تواند عمودی در طول حرکت خطی داشته باشد. دستگاه سه نظام آن بسیار بزرگ است و به‌طور عمودی قرار گرفته و دارای حرکت دورانی است، که برای گرفتن کارهای سنگین می‌باشد. در سوراخکاری هم از آن استفاده می‌کنند؛ و چون نسبتاً سنگین است معمولاً دارای سرعت‌های زیاد نیست.

 

 

 

 

 

 

ماشین ابزارهای کارگاهی

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *