امروزه با گسترش صنایع و کارخانجات مختلف، همچنین الزام این مجموعه ها به رعایت اصول محیط زیستی، استفاده از روش های نوین نظافت صنعتی تبدیل به یک نیاز اساسی گردیده است.

در این راستا و بمنظور ارائه خدمات مطلوب، شرکت زاگرس صنعت آرکا با ساخت تجهیزات پیشرفته و کارا قدم در راه ارائه خدمات مکانیزه نظافت صنعتی نهاده است.

این شرکت با درک نیاز صنایع و کارخانجات مختلف از جمله صنایع فولاد سازی، ذوب آهن،مس،آلومینیوم، کارخانجات سیمان، معادن، شهرداری ها و … اقدام به ساخت ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز بمنظور بهره برداری در این بخش نموده است.

از جمله تجهیزات و امکانات در اختیار شرکت زاگرس صنعت آرکا جهت بکارگیری در پروژه های مکانیزه نظافت صنعتی میتوان به مکنده های صنعتی قدرتمند، جاروهای خیابانی قابل نصب بر روی مکنده های صنعتی و واتر جت اشاره نمود.

از تجهیزات مورد اشاره میتوان جهت نظافت و پاکسازی واحد های مختلف صنایع فوق ذکر از جمله واحد های ذوب،ریخته گری،آهک سازی، گندله سازی، سوله ها، انبارها، اطراف تسمه نقاله ها، حوضچه های پساب، لجن های کولینگ تاور، خیابان ها و جاده ها بهره گرفت.

شایان ذکر است که مکنده های صنعتی مورد استفاده، قابلیت مکش مواد جامد و مایع از ارتفاع 100 متر، عمق 50 متر و فواصل افقی 400 متر را دارا می باشند.

همچنین این مکنده ها مجهز به فیلتراسیون مواد جامد و مایع به صورت مجزا بوده و طراحی و حجم فیلتراسیون مواد خشک بنحوی است که ذرات در ابعاد نانو را فیلتر کرده و هیچگونه غباری را در محیط منتشر نمی نماید.

 

 

 

مکنده صنعتی - وکیوم لودر