مکنده های صنعتی

 

مکنده های صنعتی

 

شرکت "زاگرس صنعت آرکا" با درک نیاز کشور به این نوع از ماشین آلات و با دیدگاه بی نیازی کشور به محصولات خارجی مشابه، قدم در عرصه طراحی و ساخت انواع مکنده های صنعتی نهاده است.

این شرکت با انجام تحقیقات گسترده ، تشکیل واحد R&D ، بهره گیری از تجهیزات به روز و طراحان متبحر، موفق به ساخت انواع مکنده های صنعتی متحرک (vacuum truck) و ثابت (stationary vacuum) با کیفیت و قدرت بالا گردیده که در بسیاری موارد از مشابه خارجی آن پیشرفته تر و کاراتر میباشد.

از جمله مشخصات فنی و ویژگی های مکنده های ساخت شرکت "زاگرس صنعت آرکا" به موارد زیر میتوان اشاره کرد :

·  وکیوم پمپ قدرتمند از نوع (  18000m3/3 تا 2000)

·  موتور قدرتمند دیزل یا الکتریکال  ( Kw 350  تا 180 )

·  فیلتراسیون قدرتمند با قابلیت پاکسازی خودکار توسط جت پالس (   50m2  تا  4m3 )

· محهز به فیلتراسیون ایمنی ( Safety Filter )

·  تنوع در حجم مخزن ( Litr 20000 تا 3000 )

· مجهز به سیستم PLC و مانیتور 10 اینچ بمنظور ثبت و کنترل تمامی اعمال دستگاه، اعلام هشدار به هنگام بالا رفتن دما و فشار بیش از حد مجاز، اعلام زمان انجام سرویس های دوره ای با امکان ارسال آنلاین اطلاعات ثبت شده برای مدیران پروژه ها.

·  قابلیت جمع آوری انواع مواد قابل اشتعا و انفجار ( ATEX & ADR )

·  امکان جمع آوری انواع جامدات با ابعاد مختلف و مایعات با غلظت های زیاد از ارتفاع، عمق وفواصل افقی بسیار دور.

· مکنده های جنتکس با قابلیت خشک کردن لجن و جداسازی آب از لجن های جمع آوری شده.

·  امکان بسته بندی مواد جمع آوری شده در بیگ بگ و بشکه و تخلیه مستقیم در کامیون و مخازن مختلف همزمان با انجام عملیات تخلیه، بدون قطع وکیوم.

·  تجهیز دستگاه به سایلنسر جهت کاهش صدای خروجی به حداقل.

·  استفاده از ورق های با کیفیت ضدخش، ضد سایش، ضد زنگ و ضد خوردگی در ساخت دستگاه.

·  امکان طراحی و ساخت انواع مکنده های صنعتی براساس نیاز مشتریان گرامی.


مکنده های این شرکت قابلیت جمع آوری مواد جامد در ابعاد چند اینچ ، مواد پودری با ابعاد میکرون و مواد مایع با غلظت های مختلف را دارا می باشند.

این مکنده ها در صنایع مختلفی از جمله صنایع پالایشگاهی ، صنایع فلزی مانند فولاد و مس و آلومینیوم ، کارخانجات سیمان و گچ ، معادن ، انواع سیلوها ، شهرداری ها، پروژه های عمرانی ، کارگاه ها و .... کاربرد دارند.

همچنین مکنده های این شرکت به طور کلی به مکنده های پرتابل بزرگ ، پرتابل متوسط ، مکنده ثابت و کارگاهی کوچک دسته بندی می شوند.


مکنده پرتابل بزرگ:

این نوع از مکنده ها قابلیت جمع آوری انواع مواد جامد و مایع را در فواصل دور و حتی از ارتفاع و اعماق زیاد دارا میباشند.

از جمله مواد حساس و خطرناکی که این نوع از مکنده ها قابلیت تخلیه آن ها را دارند عبارتند از: مواد سوختی ، سمی ، خورنده ، رادیو اکتیو ، شیمیایی ، انواع کاتالیستها ، لجن مخازن نفتی و غیر نفتی ، مواد روغنی و..... که برای جمع آوری آن ها از مکنده های موسوم به ATEX و ADR با قابلیت کار در محیط های حاوی گازها و غبارهای قابل اشتعال و انفجار استفاده میشود.

نوع دیگری از این مکنده ها مدل Cap racy می باشد که قابلیت شستشوی کانال ها و مخازن توسط واترجت قدرتمند و جمع آوری لجن های حاصله را به صورت همزمان از لاین دیگر و سپس اعمال سه مرحله فیلتراسیون بر روی مواد جمع آوری شده را دارد. حاصل این پروسه بدست آمدن یک پک خشک لجن و آب تصفیه شده ای است که مجددا از آن می توان در شستشو استفاده نمود.

از جمله ویژگیها و امکانات مکنده های پرتابل بزرگ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

قدرت مکش بالا (تا 18000 m3/h و قدرت موتور بیش از400 kw ) با ایجاد خلا بیش از95% ، امکان نصب واترجت ، بازوی حفاری و بوم ساکشن بر روی دستگاه ، قابلیت مکش مواد جامد و مایع از دو لاین جداگانه با فیلتراسیون مجزا و پاک سازی اتوماتیک فیلترها ، توانایی تخلیه مواد جامد تا ارتفاع 60 متر از طریق لوله ونتوری ، قابلیت بسته بندی مواد در بیگ بگ و بشکه ، مجهز بودن به باکس بی سیم برای اپراتور دستگاه جهت کنترل عملکرد دستگاه مکنده ، سیستم ایمنی و هشداردهنده برای بخش های حساس دستگاه مانند وکیوم پمپ ، موتور ، فیلتراسیون و ...


مکنده پرتابل متوسط:

این نوع از مکنده ها با ابعاد کوچکتری که به نسبت مکنده های پرتابل بزرگ دارند قابل جابجایی توسط هر کشنده ای به مکانهای مورد نظر جهت انجام عملیات تخلیه مواد می باشند و توانایی مانوور بیشتری برای دسترسی به محیط هایی با فضای کم دارند.

همچنین قدرت مکش بالا ، مداوت در کار ، توانایی جمع آوری مواد جامد و مایع ، تخلیه آسان مخزن و امکان بسته بندی مواد جمع آوری شده در بیگ بگ و بشکه از این نوع مکنده ها ابزاری کاربردی جهت استفاده در صنایع مختلف ساخته است.


مکنده ثابت:

برخی از صنایع براساس حجم کار و فعالیت واحد های مختلف خود نیازمند وجود مکنده به صورت دائمی در یک مکان خاص می باشند. در این موارد استفاده از مکنده های ثابت یا به اصطلاح Stationary به آن ها پیشنهاد می گردد.

در این نوع از سیستم های مکش ، دستگاه مکنده و متعلقات آن به صورت ثابت در یک مکان خاص نصب شده و برای دسترسی به بخش ها و یا طبقات مختلف یک سیستم پایپینگ طراحی و اجرا میگردد که این سیستم به مکنده مرکزی متصل است و بدون جابجایی مکنده ، این امکان وجود دارد که مواد در فواصل و طبقات مختلف جمع آوری و در مخزن دستگاه ذخیره گردد.


مکنده کوچک و کارگاهی:

این نوع از مکنده ها با ابعاد و قدرت های مختلف میتوانند به عنوان یک وسیله کاربردی و مفید جهت انجام نظافت در اماکن مختلف به خصوص محیط های اداری ، تجاری و خصوصا کارگاهی مورد استفاده قرار گیرند.

این مکنده ها توانایی جمع آوری انواع مواد جامد و مایع مانند مواد پودری و غبارها ، پلیسه های فلزی و چوبی و پلاستیکی ، آب و روغن و.... را دارا می باشند.

جابجایی آسان و تخلیه راحت مخزن و فیلتراسیون دستگاه باعث شده که استفاده از این مکنده ها برای کاربران بسیار راحت باشد.

این نوع مکنده ها بر اساس نیاز مشتریان در مدل ، ابعاد و کارایی های متنوع عرضه می گردند.

1- مکنده های صنعتی بزرگ

2- مکنده های صنعتی متوسط

3- مکنده های صنعتی کوچک

4- مکنده لجن کش(جنتکس)

5- مکنده کاتالیستی

6- مکنده مواد خطر ناک (ADR)

ورود کاربران

با عضويت در سايت آركا از آخرين اخبار اين شركت مطلع شويدفهرست خدمات

آمار بازدیدکنندگان

14امروزmod_vvisit_counter
42دیروزmod_vvisit_counter
87هفته جاريmod_vvisit_counter
336هفته قبلmod_vvisit_counter
1522ماه جاريmod_vvisit_counter
1785ماه گذشتهmod_vvisit_counter
262872کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

جاروی مکنده صنعتی,جاروی سوییپر خیابانی,پیمانکاری نظافت صنعتی,ماشین آلات نظافت صنعتی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت زاگرس صنعت آرکا میباشد