سوییپرهای صنعتی

 

سوییپرها

امروزه با توجه به گسترش محیط های صنعتی و تجاری و همچنین اهمیت انجام نظافت این محیط ها به صورت موثر و با سرعت بالا، سوییپر های صنعتی از جایگاه و اهمیت زیادی برخوردار هستند.

این تجهیزات قابلیت شستشو و جمع آوری همزمان زباله ها ، غبارها و ... از سطوح جاده ها ، خیابان ها ، پارک ها ، سالن ها ، پارکینگ ها ، کارگاه ها ،باند فرودگاه ها و نظافت انواع محیط های صنعتی و تجاری را به صورت موثر و با دقت و سرعت بالا دارند.همچنین فیلتراسیون پیشرفته این جاروب ها از انتشار مجدد غبارهای جمع آوری شده در محیط به طور کامل جلوگیری می کند.این سویپرها به صورت عمده به دسته خیابانی ، سالنی و سوییپرهای صنعتی و کارگاهی تقسیم بندی می شوندکه قابلیت جمع آوری انواع مواد جامد و مایع را دارند.

سوپپرهای سایز بزرگ:

این نوع از سوییپرها جهت انجام عملیات نظافت به صورت گسترده در مناطق شهری ، جاده ای ، فرودگاهی و .... طراحی شده اند که توانایی جمع آوری انواع مواد خشک و تر را دارا می باشند.

فیلتراسیون پیشرفته این سوییپرها از انتشار مجدد غبارهای جمع آوری شده در محیط جلوگیری می نماید.

همچنین برخی مدل ها مجهز به تیغه ی برف روب و شیلنگ ساکشن مواد جهت نظافت محیط هایی هستند که در فواصل دورتر از ماشین سوییپر قرار دارند و دسترسی و ورود دستگاه به این مکان ها امکان پذیر نمی باشد.

نوع خاصی از این سوییپرها مدل فرودگاهی است که علاوه برنظافت و شستشوی سطوح ، توانایی پاشش ضد یخ ، جذب و جمع آوری فلزات و پاک کردن رد لاستیک از سطوح باندها را دارا می باشد.

سوییپرهای سایز متوسط:

سوییپرهای سایز متوسط با توجه به ابعاد مناسبی که دارند از قدرت مانور بیشتری نسبت به سوییپرهای سایز بزرگ بهره مند هستند و همین ویژگی باعث شده که علاوه بر جاده ها و خیابان ها جهت پاک سازی و نظافت محیط هایی همچون پیاده روها ، معابر پارک ها و فضاهای سبز ، محوطه کارخانجات ، ادارات و کارگاه ها و .... مناسب باشند.

سوییپر کارگاهی:

محدودیت فضا در برخی از موارد باعث شده تولیدکنندگان تجهیزات نظافت صنعتی اقدام به طراحی و ساخت نوعی از سوییپرها کنند که علاوه بر مزیت ها و کارایی سوییپرهای سایز بزرگ و متوسط امکان حرکت در فضاهای کوچک مانند کارگاه ها و پارکینگ ها و .... را به خوبی داشته باشند.

بر اساس این نیازها سوییپرهای کارگاهی سرنشین دار طراحی شدند که با قدرت و کارایی مناسب و جاروب و مکش انواع مواد خشک سرعت نظافت محیط های مذکور را بسیار بالا برده و کیفیت نظافت را افزایش می دهد.

کفشوی سرنشین دار(SCRUBER):

با گسترش روز افزون محیط های تجاری و اداری و نیاز به سرعت عمل بیشتر در نظافت این محیط ها به علت گستردگی آن ها، کف شوی های صنعتی مورد توجه بیشتری واقع شده اند.

این نوع از کف شوی ها دارای مخزن مواد شوینده برای شستشوی سطوح و همچنین مخزن ذخیره مایعات جمع آوری شده می باشند.

کفشوی بدون سرنشین(SCRUBER):

این نوع از کف شوی ها از لحاظ ویژگی همانند مدل سرنشین دار بوده با این تفاوت که حجم کمتری را اشغال کرده و برای نظافت محیط ها و راهروهای با فضای کم مناسبترمی باشند.

1- سوئیپر صنعتی و خیابانی

2- سوئیپر نیمه صنعتی

3- سوئیپر کارگاهی

ورود کاربران

با عضويت در سايت آركا از آخرين اخبار اين شركت مطلع شويدفهرست خدمات

آمار بازدیدکنندگان

16امروزmod_vvisit_counter
42دیروزmod_vvisit_counter
89هفته جاريmod_vvisit_counter
336هفته قبلmod_vvisit_counter
1524ماه جاريmod_vvisit_counter
1785ماه گذشتهmod_vvisit_counter
262874کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

جاروی مکنده صنعتی,جاروی سوییپر خیابانی,پیمانکاری نظافت صنعتی,ماشین آلات نظافت صنعتی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت زاگرس صنعت آرکا میباشد